Pronájem srubu na Šumavě

Vybavení srubu

Ubytování ve srubu

Srub k pronájmu poskytuje ubytování pro 8 až 16 osob ve 4 ložnicích.

Kompletně vybavený kuchyňský kout se čtyřplotýnkovou elektrickou varnou deskou včetně elektrické trouby, rychlovarné konvice, lednice a mikrovlnné trouby.

Obytný prostor s jídelním stolem pro 12 osob a dětská židlička plus 3 místa u barového pultu. Obývací pokoj s dvěma sedačkami včetně velké TV s připojením na satelit, WiFi.

Ložnice a pokoje

V přízemí obytný prostor s kuchyňským a jídelním koutem včetně obývacího pokoje a krbem. jeden pokoj s dvojlůžkem a palandou, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem včetně WC, technická místnost vybavená pračkou a sušičkou.

V patře velká otevřená galerie s dvěma jednolůžkovými postelemi a rozkládacím gaučem, 1 čtyřlůžkoví pokoj a 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Koupelna včetně WC a vany.

Sociální zařízení

V přízemí samostatné WC a koupelna s umyvadlem sprchovým koutem a WC. V prvním patře koupelna s vanou a WC.

Vytápění a stravování

Vytápění je elektrickým kotlem. V přízemí je podlahové vytápění, v prvním patře jsou radiátory. V obývacím pokoji je krb který vytváří hlavně na večer příjemnou atmosféru. Krb umožňuje díky rozvodu teplého vzduchu vytopit celé patro během několika hodin.

Stravování je vlastní. K dispozici plně vybavená kuchyňská linka. Nejbližší restaurace je 100 m, další klasická hospůdka cca 1 km v Rohanově, 2,5 km ve Vacově, 1,5 km na Javorníku. V letní sezóně občerstvení na koupališti v Rohanově.

Přehled vybavení

Obecně

Venkovní vybavení

Vnitřní vybavení

Okolí srubu

Sezóna ve srubu

Letní sezóna
19.6.2021 – 19.9.2021

Zimní sezóna
1.12.2021 – 31.3.2022

Kontakt